Webbplatsen använder teknik som troligen inte stöds i din webbläsare. Vissa saker kan se konstiga ut eller inte fungera. Vi rekommenderar att du byter till en modern webbläsare istället.
Gå direkt till huvudinnehållet

Personal i Trollhättan

Rektor

Annica Kihlstrand
annika.plate.kihlstrand@vgregion.se
0761-25 02 54

Biträdande rektor

Magnus Klang
magnus.klang@vgregion.se
0725-32 56 39

Administrativa koordinatorer

Susanne Karlsson
susanne.e.karlsson@vgregion.se
0520-47 08 80

Veronica Fasth
veronica.fasth@vgregion.se
0520-47 08 80

Kurator

Studie- och Yrkesvägledare

Kursansvariga Allmän kurs Grund

Kursansvarig Gymnasieinriktning

Anna-Lena Öhman
anna-lena.ohman@vgregion.se

Kursansvarig Allmän kurs Dyslexi

Kursansvariga Steg för steg II

Kursansvarig Socialpedagog

Per Wandel
per.wandel@vgregion.se
070-081 65 65

Kursansvarig Yrkeskurs vård och omsorg

Kursansvariga Studiemotiverande Folkhögskolekurs

Kursansvarig Du och Ditt Liv

Mentorer Allmän kurs Gymnasieinriktning

Caféansvarig och deltagarcoach

Lokalvårdare och deltagarcoach

Lars Olof Lindberg
lars.olof.lindberg@vgregion.se

Kommunikatör

Julia Jacobsson
julia.a.jacobsson@vgregion.se
0722-00 54 70

Senast uppdaterad: 2022-01-14 13:44