All personal i Trollhättan

Biträdande rektor
Patrik Luth
patrik.luth@vgregion.se
0520-470881, 070 0824795

Administrativ koordinator (inkl reception)
Susanne Karlsson
susanne.e.karlsson@vgregion.se
0520-470880

Klassassistent
Pia Eriksson
pia.m.eriksson@vgregion.se

Café- ansvarig
Hans Andersson
hans.andersson@vgregion.se
0739604881

IT-ansvarig
Johan Löfgren
johan.lofgren@vgregions.se
0520-470888, 070 3980888

Vaktmästare
Håkan Johansson
hakan.johansson@vgregion.se
072 2176488

Lärare
Andersson Pethra

pethra.andersson@vgregion.se
0520470897

Lärare
Gröndahl Irène

irene.grondahl@vgregion.se
0520470886

Lärare
Jonasson Benny

benny.jonasson@vgregion.se
0520470887

Lärare
Marberg Eva-Britt

eva-britt.marberg@vgregion.se
0520470885

Lärare
Sandell Lena

lena.sandell@vgregion.se
0520470891

Lärare
Sjöman Jessica

jessica.sjoman@vgregion.se
0520470884

Lärare
Strandlind Ulrika

ulrika.strandlind@vgregion.se
0520470892

Lärare
Widén Christer

christer.widen@vgregion.se
0520470893

Lärare
Wurtzel Renée

rene.wurtzel@vgregion.se
0520470894

Lärare
Öhman Anna-Lena

anna-lena.ohman@vgregion.se
0520470895

Lista på personer

Derohe Pilemgyan

Lärare, folkhögskola

Magnus Klang

Rektor

Susanne Karlsson

Administratör, annan

Lista på personer

Adam Frändelid

Lärare, folkhögskola

Amal Zeitawi

Lärarassistent

Ammar Alkhammash

Elevassistent

Anna Svensson

Lärare, folkhögskola

Anna-Lena Öhman

Lärare, folkhögskola

Azad Babai

Elevassistent

Benny Jonasson

Lärare, folkhögskola

Caroline Holmberg

Handläggare, övergripande verksamhetsplanering

Eva-Britt Marberg

Lärare, folkhögskola

Gholamreza Abiazi Shalmani

Lärare, folkhögskola

Iréne Gröndahl

Lärare, folkhögskola

Jan Nilsson

Lärarassistent

Jessica Sjöman

Lärare, folkhögskola

Johan Löfgren

Tekniker, IT

Lena Sandell

Lärare, folkhögskola

Lovisa Klang

Elevassistent

Marah Taraben

Lärarassistent

Margareta Lundgren

Lärare, folkhögskola

Mattias Aldén

Lärare, folkhögskola

Mohammed Haji

Elevassistent

Mohammed Vejdan

Lärarassistent

Mohamud Faraah

Elevassistent

Nadeia Hussen

Lärare, folkhögskola

Pethra Andersson

Lärare, folkhögskola

Rasmus Lindblom

Lärare, folkhögskola

Rasul Nazari

Elevassistent

René Wurtzel

Lärare, folkhögskola

Sara Karlsson

Handläggare, övergripande verksamhetsplanering

Ulrika Strandlind

Lärare, folkhögskola

Lista på personer

Håkan Johansson

Vaktmästare

Lars Olof Lindberg

Lokalvårdare/städare

Lehna Ljung

Kock