All personal i Trollhättan

Biträdande rektor
Patrik Luth
patrik.luth@vgregion.se
0520-470881, 070 0824795

Administrativ koordinator (inkl reception)
Susanne Karlsson
susanne.e.karlsson@vgregion.se
0520-470880

Klassassistent
Pia Eriksson
pia.m.eriksson@vgregion.se

Café- ansvarig
Hans Andersson
hans.andersson@vgregion.se
0739604881

IT-ansvarig
Johan Löfgren
johan.lofgren@vgregions.se
0520-470888, 070 3980888

Vaktmästare
Håkan Johansson
hakan.johansson@vgregion.se
072 2176488

Lärare
Andersson Pethra

pethra.andersson@vgregion.se
0520470897

Lärare
Gröndahl Irène

irene.grondahl@vgregion.se
0520470886

Lärare
Jonasson Benny

benny.jonasson@vgregion.se
0520470887

Lärare
Marberg Eva-Britt

eva-britt.marberg@vgregion.se
0520470885

Lärare
Sandell Lena

lena.sandell@vgregion.se
0520470891

Lärare
Sjöman Jessica

jessica.sjoman@vgregion.se
0520470884

Lärare
Strandlind Ulrika

ulrika.strandlind@vgregion.se
0520470892

Lärare
Widén Christer

christer.widen@vgregion.se
0520470893

Lärare
Wurtzel Renée

rene.wurtzel@vgregion.se
0520470894

Lärare
Öhman Anna-Lena

anna-lena.ohman@vgregion.se
0520470895

Lista på personer

Annette Gyllander

Lärare, folkhögskola

Magnus Klang

Rektor

Susanne Karlsson

Administratör, annan

Lista på personer

Adam Frändelid

Lärare, folkhögskola

Amal Mohamed

Lärarassistent

Amal Zeitawi

Lärarassistent

Ammar Alkhammash

Elevassistent

Anna Svensson

Lärare, folkhögskola

Anna-Lena Öhman

Lärare, folkhögskola

Benny Jonasson

Lärare, folkhögskola

Caroline Holmberg

Handläggare, övergripande verksamhetsplanering

Derohe Pilemgyan

Lärare, folkhögskola

Eva Eriksson

Lärare, folkhögskola

Eva-Britt Marberg

Lärare, folkhögskola

Evelina Klang

Lärare, folkhögskola

Gholamreza Abiazi Shalmani

Lärare, folkhögskola

Helena Thidé

Lärare, folkhögskola

Iréne Gröndahl

Lärare, folkhögskola

Jan Nilsson

Lärarassistent

Jemila Jahar

Lärarassistent

Jessica Sjöman

Lärare, folkhögskola

Johan Löfgren

Tekniker, IT

Kerstin Berger

Lärare, folkhögskola

Marah Taraben

Lärarassistent

Mattias Aldén

Lärare, folkhögskola

Mia Palm

Lärare, folkhögskola

Minna Gustavsson

Lärare, folkhögskola

Monica Bosman

Lärare, folkhögskola

Muhammad Sarha

Lärarassistent

Nada Jumaa

Lärarassistent

Nadeia Hussen

Lärare, folkhögskola

Pethra Andersson

Lärare, folkhögskola

Rasmus Lindblom

Lärare, folkhögskola

René Wurtzel

Lärare, folkhögskola

Sara Karlsson

Handläggare, övergripande verksamhetsplanering

Shaza Khalifa

Lärarassistent

Sophie Wir

Lärarassistent

Ulrika Strandlind

Lärare, folkhögskola

Zakia Khoury

Elevassistent

Lista på personer

Håkan Johansson

Vaktmästare

Lars Olof Lindberg

Lokalvårdare/städare

Lehna Ljung

Kock
Senast uppdaterad: 2017-10-18 12:32